Utrzymywanie wartości
Czy przed wieloma laty zainstalowali Państwo ogrzewanie hali firmy Kübler? W takim razie możemy Państwu pogratulować. Ponieważ dzięki temu podjęli Państwo decyzję wytyczającą przyszłość i zainwestowali w system, który więcej niż inne systemy jest gwarancją bezpieczeństwa inwestycyjnego. Został on opracowany dla okresu użytkowania wynoszącego przeciętnie ponad 15 lat i ogrzewanie firmy Kübler nie daje Państwu z pewnością jeszcze obecnie żadnego powodu, aby zacząć myśleć o nowej inwestycji. Jeżeli jednak Państwo o tym myślą, to jest to spowodowane tym, że Państwa urządzenie w międzyczasie nie pracuje już niezawodnie lub zużycie gazu stało się zbyt duże. Lub dlatego, że nie wiedzą Państwo jeszcze następującej rzeczy:

Stare urządzenie mogą Państwo doprowadzić łatwo, przy niewielkim nakładzie kosztów i całkiem szybko do prawie najnowocześniejszego stanu technicznego za pośrednictwem firmy Kübler . I z dużym prawdopodobieństwem przesunąć inwestycję w nowe urządzenie grzewcze, związaną z dużym nakładem kosztów, na następne lata bilansowe. A to, które założenia wchodzą w rachubę, sprawdzą nasi eksperci od systemów wspólnie z Państwem. 


Konserwacja

Pewne części każdego urządzenia grzewczego, na przykład czujnik termiczny, mogą się starzeć. Z bardzo dotkliwymi skutkami. Niedokładność w wyświetleniu temperatury tylko o 1° C oznacza większe zużycie energii o 6%!

Ekonomiczne zużycie gazu jest często tylko pytaniem o prawidłowe ustawienie. Proszę kontrolować to z roku na rok. Biorąc pod uwagę ekonomiczność, regularna konserwacja Państwa systemu grzewczego ma sens. Przemawia za tym wiele przyczyn:
  • Pewna dyspozycyjność Państwa urządzenia w zimnych porach roku 
  • Nie zmieniający się ekonomiczny sposób prowadzenia eksploatacji
  • Przejrzyste, stałe ceny zamiast niemożliwych do kalkulacji wysokich kosztów w przypadku zakłóceń
  • Przedłużony okres użytkowania
  • Zabezpieczone okresy gwarancyjne

 

 

Kübler oferuje Państwu szereg lukratywnych modeli konserwacji, dostosowanych do Państwa potrzeb w opłacalnej i elastycznej formie.  Apropos: również dla obcych urządzeń. Zobaczą Państwo, że „pod kreską" regularna konserwacja systemów grzewczych nie stanowi czynnika kosztów lecz czynnik ekonomiczności, który może się Państwu opłacać nawet w nadchodzącym sezonie grzewczym. 

Urządzenie sterujące

Nowoczesne systemy sterowania dają nie tylko zdecydowanie więcej komfortu w sterowaniu ogrzewaniem, lecz również wymierną, większą opłacalność. Bez względu na to, ile Państwa urządzenie grzewcze ma lat. Proszę się w tym miejscu dokładnie zaznajomić z możliwościami R.O.S.S.Y, optymalizującym zasoby systemem sterowania firmy Kübler.

System sterowania optymalizujący zasoby zapewnia z jednej strony ekstremalnie wysokie korzyści dla klienta. Z drugiej strony jest podstawą dla nowoczesnych produktów usługowych, jak np. zdalnej konserwacji. Inteligentny, samouczący się i zbudowany modułowo system przewyższa znacznie konwencjonalne technologie.  Służy to nie tylko komfortowemu sterowaniu systemów grzewczych, lecz prowadzi również do wyraźnej redukcji kosztów energii, konserwacji i części zamiennych. W porównaniu z tradycyjnymi systemami można dzięki niemu zaoszczędzić do 70 procent kosztów przez cały okres użytkowania urządzeń Kübler.

Z powodu swojej wysokiej funkcjonalności, komfortu obsługi i swojego wymiernego wkładu w bardziej ekonomiczny sposób prowadzenia procesu ogrzewania hali, R.O.S.S.Y 2004 został odznaczony Nagrodą Innowacji  Federalnego Ministerium Gospodarki. Około 95% wszystkich ogrzewań podczerwienią Kübler jest instalowanych obecnie z systemem R.O.S.S.Y. 


Zestaw do przebudowy

Design systemów grzewczych Kübler został opracowany dla normalnych warunków konserwacyjnych. Wszystkie składniki, jak palnik, rury, turbulatory itd. są łatwo dostępne – i równie łatwo wymienialne. Byłoby sensownym, jeżeli z tego powodu sposób działania i opłacalność Państwa urządzenia mogła zostać podwyższona przy niewielkim nakładzie kosztów. Nasi eksperci serwisowi sprawdzą z Państwem możliwości wymiany. Apropos: Duża część Państwa urządzenia i dotychczasowych przewodów zostaje zachowana.


Bezpieczeństwo w zaopatrzeniu cześci zamiennych

Niezwykłe w tej branży: Kübler oferuje Państwu na wszystkie zakupione do tego czasu urządzenia gwarancję na zaopatrzenie w części zamienne – również w przypadku, jeżeli są one już starsze niż 15 lat. Gwarantujemy to.