Produkty
 

System hybrydowy

Trzy komponenty – decydujące zalety: H.Y.B.R.I.D. to suma grzejników na podczerwień o zoptymalizowanej sprawności, wydajnego układu sterowania i innowacyjnego systemu odzysku ciepła resztkowego w jednym całkowicie zintegrowanym systemie hybrydowym. Do 15% energii z odzysku ciepła resztkowego, nawet 108 procent sprawności grzewczej: dzięki tym wartościom H.Y.B.R.I.D. definiuje nowe standardy w zakresie ekonomicznego ogrzewania hal. I stanowi najwydajniejszą dotychczas koncepcję grzewczą spod znaku Kübler.
 

Odzysk ciepła resztkowego

Innowacyjna podstawa ekonomicznego ogrzewania hal: W systemie O.P.U.S X udało nam się skutecznie wykorzystać energię zawartą w spalinach pochodzących z instalacji grzewczych hal. Np. do ogrzewania pomieszczeń biurowych i socjalnych – praktycznie bez żadnych dodatkowych kosztów. Dzięki systemowi O.P.U.S X można, zależnie od rozmiaru instalacji, odzyskiwać przeciętnie nawet 15% zużytej energii pierwotnej. To milowy skok w zakresie wydajności opartych na podczerwieni systemów ogrzewania hal. Dowiedz się więcej.
 

Systemy grzewcze

Różne typy i wielkości hal, kubatury pomieszczeń: Jeżeli chodzi o zakres zastosowania, to systemy grzewcze podczerwienią (promiennikowe) Kübler mogą być stosowane prawie wszędzie. Proszę znaleźć tu Państwa system.
 

Urządzenia sterujące

Dają one zdecydowanie więcej komfortu i zapewniają zredukowane zużycie energii – systemy sterujące firmy Kübler stanowią opcję, z której nie należy rezygnować.
 

Prowadnica spalin

Prowadnice gazu dla poszczególnych urządzeń lub zamkniętych systemów zbiorowych, które mogą zawierać do 20 urządzeń: W tym miejscu znajdą Państwo szczegóły.
 

Urządzenie peryferyjne

Od przyłącza gazu do systemu mocującego – Kübler oferuje Państwu gotowe całkowite rozwiązania. Proszę doświadczyć pełnego spektrum portfolio produktów.
 

Obsługa posprzedażna

Sprzedajemy nie tylko systemy grzewcze do dużych pomieszczeń: To bezpieczeństwo inwestycji i tym samym uczucie zadowolenia na wiele lat. Z tego powodu odnoszą Państwo dzięki firmie Kübler korzyści dzięki szczególnemu zrozumieniu znaczenia serwisu.