Impressum
Kübler GmbH
Am Bubenpfad 1a
D-67065 Ludwigshafen am Rhein
tel.: 0621/ 57 000-0
fax: 0621/ 57 000-57  

Dyrektor: Thomas Kübler
HRB Ludwigshafen 3379
USt-Idt.-Nr. DE 149139822 

Email: direkt@kuebler-hallenheizungen.de

Ochrona danych osobowych

Ochrona Państwa danych i przepisy ustawy o ochronie danych osobowych są bardzo poważnie traktowane w przedsiębiorstwie Kübler GmbH. Dlatego też tylko konieczne technicznie dane natury osobistej wymagane przez serwer naszej strony internetowej bedą pobierane, jeśli zdecydują się Państwo ją odwiedzić. Do nich należą:
  • typ i wersja webbrowsera 
  • używany system operacyjny
  • domeny stony internetowej z ktòrej weszli Państwo na naszą stronę
  • adres IP komputera z ktòrego Państwo mają dostęp
  • pora i czas trwania dostępu do strony

Kübler GmgH nie może powiązać tych danych osobistych z osobami odwiedzającymi stronę. Mogą one jedynie zostać wykorzystane w formie anonimowej do celów statystycznych i technicznych. Sprzedaż, wynajem czy też przekazanie danych osobom trzecim w inny sposób nie jest w żadnym wypadku dopuszczalne. W przypadku kiedy państwowe normy prawne wymagajace nieodzownego dostosowania sie do nich zobowiażą nas do tego, bedziemy musieli przekazać dane osobiste instytucjom państwowym.

Aby zapobiec przypadkowej czy tez rozmyślnej manipulacji, stracie, zniszczeniu lub dostępowi osoby nieuprawnionej Kübler GmbH wprowadził techniczne i organizatoryjne środki bezpieczeństwa. Są one stale polepszane i dopasowywane do aktualnego poziomu technologii.

Na Państwa życzenie powiadamiamy pisemnie czy i jeśli tak to jakie Państwa dane osobiste zostały u nas zachowane. W przypadku kiedy dane zawierają błąd, zostanie on na Państwa życzenie poprawiony.

Podczas przesyłania e-maili do Kübler GmbH proszę wziać pod uwagę fakt, iż to medium komunikacyjne nie wykazuje się tą poufnością i bezpieczeństwem jakimi odznacza się komunikacja drogą pocztową. Proszę zatem mieć na uwadze rodzaj informacji przesyłanych do Kübler GmbH za pośrednictwem e-maili.

Copyright

Wszystkie teksty, zdjecia i opublikowane informacje podlegają Copyright firmy Kübler GmbH. Reprodukcja lub odtwarzanie całości lub cześci bez pisemnego pozwolenia od Kübler GmbH jest niedozwolone. "R.O.S.S.Y.","AGRARNOX" i wszelkie pozostałe marki i nazwy produktów wymienione na stronie są zarejestrowanymi znakami towarowymi i mogą być używane jedynie za wyraźna zgodą firmy Kübler GmbH.

Linki internetowe

Stanowczo kładziemy nacisk na fakt iż nie mamy żadnego wpływu na utworzenie i zawartość stron linkowych. Z tego powodu, pomimo wyczerpującego i sumiennego kontrolowania, wyraźnie dystansujemy się od całościowej zawartości tych stron i nie bierzemy na siebie żadnej odpowiedzialności.To oświadczenie dotyczy wszystkich linków które mogą Państwo odnaleźć na stronie internetowej firmy Kübler GmbH.