Filozofia
Sukces nie jest przypadkiem. Droga w przyszłość nie jest podróżą w nieznane. W firmie Kübler od samego początku wszelkie rodzaje działalności są podporządkowanego jednej strategii. Jest ona na tyle jasna, aby być zrozumianym i elastyczna, aby współkształtować stałe zmiany na rynku i w środowisku.

Tę strategię nazwaliśmy „Większą wartością“. Większą wartością dla naszych klientów Dla naszego środowiska naturalnego. Dla naszych pracowników. Proszę uzyskać informacje od A do Z, co oferują Państwu czynniki większej wartości firmy Kübler.

Większa wartość dzięki bezpieczeństwu urządzeń. Również za 15 lat ogrzewanie halowe firmy Kübler powinno pracować tak samo niezawodnie, jak w dniu instalacji. Obciążenia mechaniczne o wynikające z tego powodu zużycie zostały zredukowane do minimum już w trakcie rozwoju sprzętu. Jeżeli pomimo tego pojawi się zakłócenie, to nasi technicy serwisowi powinni być osiągalni dla Państwa przez całą dobę.Czynnik większej wartości „Bezpieczeństwo w czasie rzutu piłką“. Certyfikowana krata chroniąca przed piłką w halach sportowych to konieczność. W celu zagwarantowania Państwu sprawdzonego bezpieczeństwa, firma Kübler poddała systemy grzewcze certyfikacji zgodnie z postanowieniami Zrzeszenia Niemieckich Elektrotechników (VDE).Czynnik większej wartości „CAD“.  Firma Kübler jest otwarta na Państwa dokumenty projektowe za pośrednictwem Internetu. Jest to idealne dla biur projektowych. Rysunki montażowe? Są one wprowadzane bezpośrednio do Państwa pliku CAD. Dopiero w ten sposób sąoptymalnie wykorzystywane możliwości planowania cyfrowego. 


Czynnik większej wartości „Sklep internetowy“. Dostosowany dla naszych partnerów w zajmujących się budową urządzeń grzewczych. Online znajdą Państwo kompletny asortymentu firmy Kübler – w całości z danymi, liczbami i ilustracjami. Możliwość obejrzenia, porównania i uporządkowania po kliknięciu myszą. W każdym miejscu, o każdej porze. Szybko i wygodnie. Po prostu online.


Czynnik większej wartości „Partnerstwa specjalistyczne“. Serwis szczególnego rodzaju, dzięki niemu partnerzy  handlowi osiągają szczególne korzyści. Oferty szkolenia firmy Kübler to sprawdzone fora treningowe i informacyjne. Specjalnie dostosowane do  firm zajmujących się instalacjąurządzeń grzewczych, kominiarzy, instalatorów, technicznych biur projektowych lub przedsiębiorstw energetycznych. Czy to jest dla Państwa interesujące? Proszę się o to zapytać.


Czynnik większej wartości „Odpowiedzialność generalna“. 15 lat kompetencji w  budowie kompletnych urządzeń ogrzewniczych. Kompetencja, dzięki której wielcy klienci uzyskują szczególne korzyści. Państwo wprowadzają nas w sferę odpowiedzialności w charakterze przedsiębiorcy generalnego. Aż do przekazania obiektu pod klucz.


Czynnik większej wartości „Innowacja“. Kübler jest zaliczany do liderów przedsiębiorstw o średniej wielkości pod względem innowacji. Firma ta została wyróżniona jako przedsiębiorstwo z TOP 100 i nagrodzona nagrodą za innowację Federalnego Ministerstwa Gospodarki. Rozwiązania innowacyjne firmy Kübler ponownie ustalają w całej Europie kierunek wydajnych i ekonomicznych rozwiązań na dużej powierzchni. 

Czynnik większej wartości „Know-how“. Kübler jest symbolem 15 lat rozwoju, produkcji i bezpieczeństwa projektowego wielkich urządzeń  grzewczych. Gwarantuje on szybkie, niezawodne przebiegi. Gwarantuje on również uczucie bezpieczeństwa, że wraz z czołowym producentem ogrzewania promiennikowego w Europie są Państwo po właściwej stronie. 

Czynnik większej wartości „Kwalifikacje pracowników“. Jakość rozpoczyna się od właściwego doradztwa. Wykracza ona poza prawidłową eksploatację.  Jego bazą jest wysokie, specjalistyczne Know-how Państwa partnerów kontaktowych. Oczywiście z tego względu w firmie Kübler: wysokie kwalifikacje o stałe dokształcanie wszystkich naszych ekspertów. To jest dla Państwa podstawą działania.

Czynnik większej wartości „One-stop-shopping“. Kübler oferuje w całej Europie bardzo szerokie spektrum produktów. Ogrzewania promiennikowe, urządzenia do odprowadzania spalin i systemy sterowania – modularna możliwość ustalania skali zgodnie z Państwa wymogami. Odnoszą Państwo korzyści ze względu na kompletne rozwiązania „pod klucz“ z jednej ręki. Dla każdego typu hali, dla każdej wielkości hali. Optymalne rozwiązanie pod względem technicznym i ekonomicznym. 

Czynnik większej wartości „Segregator planowania“. Serwis firmy Kübler specjalnie dla Państwa jako planisty specjalistycznego. Prowadzi on Państwa przez całą fazę planowania – w jasny i zrozumiały sposób. Cenna pomoc robocza dla wszystkim, którzy w decydującej fazie nie chcą niczego pozostawić przypadkowi. Najlepsze jest to, że  segregator planowania otrzymują Państwo od firmy Kübler bezpłatnie.

Czynnik większej wartości „Standardy jakości“. Podukty firmy Kübler, zaprojektowane na przeciętny cykl trwałości wynoszący 15 lat, dają absolutne bezpieczeństwo w zakresie inwestycji. Doskonała obróbka konstrukcji z lekkich materiałów i wybór materiałów nie ulegających korozji: standard firmy Kübler. Czy wiedzieli Państwo , że wszystkie ogrzewania promiennikowe firmy Kübler są wyposażone w rury  ze stali nierdzewnej? 

Czynnik większej wartości „Zbiorowe urządzenia odprowadzania spalin“. Odporne na działanie korozji, posiadają niewielki ciężar i są łatwe w montażu – aluminium we wszystkich urządzeniach do odprowadzania spalin z materiału Państwa wyboru. Korzyści daje Państwu równie design  urządzeń do odprowadzania spalin: są one zaprojektowane jako zamknięte systemy, dzięki pomiarom jednopunktowym oszczędzają Państwo znaczne koszty za usługi kominiarskie. 

Czynnik większej wartości „Serwis“. Kübler oferuje Państwu usługi jedyne w swoim rodzaju. Począwszy od świadczeń wykraczających poza usługi doradcze, aż po program szkolenia firmy Kübler. Decentralne placówki serwisowe i 15 lat serwisu części zamiennych: te obydwa czynniki zapewniają Państwu wysoką dyspozycyjność Państwa urządzenia firmy Kübler. A w nagłych wypadkach jesteśmy gotowi do pomocy Państwu przez 24 godziny za pośrednictwem gorącej linii internetowej. przez 365 dni w roku.

Czynnik wartości dodatkowej „Sieć serwisowa“. Serwis wymaga bliskości. W całej Europie. Kübler jest dla Państwa z własnym serwisem i placówkami dystrybucyjnymi na Węgrzech, w Czechach, w Polsce i w Rosji. Na Węgrzech, w Czechach, w Polsce i w Rosji posługujemy się Państwa językiem. Mogą Państwo na nas polegać również we wszystkich krajach wschodnioeuropejskich: na standardach jakościowych firmy Kübler made in Germany.

Czynnik wartości dodatkowej  „Bezpieczeństwo“. Firma Kübler daje Państwu gwarancję sprawdzonej jakości na wszystkie systemy. Systemy grzewcze firmy Kübler posiadające certyfikacje dla większości krajów zachodnioeuropejskich i wschodnioeuropejskich. Urządzenia posiadają wszystkie konieczne dopuszczenia do eksploatacji danego kraju. Apropos: Firma Kübler jako członek krajowej i europejskiej komisji ds. norm daje Państwu gwarancję, że sam spełnia  najaktualniejsze wymagania ustawowe. 

Czynnik większej wartości „Super silent“. Dzięki bezszumowym palnikom firmy Kübler są Państwo po „cichej stronie“. Niedawno rozwinięta seria o poziomie szumów 47 dbA nie osiąga prawie wszystkich dotychczas znanych wartości.

Czynnik wartości dodatkowej „Dokumentacja techniczna“. Jest to oczywiste, a jednak wyjątkowe: ogrzewania hal firmy Kübler posiadają doskonałą dokumentację. Jest ona szczegółowa, przejrzysta i dostosowana do praktyki. Począwszy od instrukcji obsługi, aż po informacje techniczne.

Czynnik wartości dodatkowej „Dyspozycyjność“. Systemy grzewcze firmy Kübler o modułowym designie są jednocześnie wielokrotnie redundantne. I dzięki temu są zabezpieczone przed  awariami. W firmie Kübler wysoka dyspozycyjność bazuje również na inteligentnym rozwiązaniu. 

Czynnik wartości dodatkowej „Ekonomiczność“. Dojrzałe do najnowocześniejszych rozwiązań na rynku promiennikowe systemy grzewcze (na podczerwień) firmy Kübler przyczyniają się do oszczędności energetycznych dochodzących nawet do 50 procent. To wyraźny plus dla szybkiego zwrotu inwestycji i bilansu środowiska naturalnego.


Wartość dodatkowa dzięki ukierunkowaniu na przyszłość. Dzięki stałemu dalszemu rozwojowi i badaniom firma Kübler gwarantuje, że również w przyszłości będzie oferowała najbardziej wydajne pod względem energetycznym metody ogrzewania dużych pomieszczeń. W czasach coraz bardziej zmniejszających się zasobów szczególne znaczenie ma niskie zużycie energii, inteligentne urządzenie sterujące i niezawodne bezpieczeństwo pracy.