Wyróżnienia
Sukcesy usług innowacyjnych firmy Kübler znajdują wyraz w zadowoleniu klientów, w 70% klientów polecających i solidnej ocenie.

Nie przyczynia się do tego wyłącznie duża ilość wyróżnień. Po pierwszej, międzynarodowej nagrodzie w kategorii produktu za system palników o wysokiej wydajności i zoptymalizowanej sprawności Optima 1996 przedsiębiorstwo zalicza się od roku 2003 do najlepszych 100 innowacyjnych, średnich przedsiębiorstw. W roku  2004 uzyskało ono miejsce w pierwszej 10-ce. Również w roku 2004 został wyróżniony nowy system sterowania R.O.S.S.Y nagrodą federalną za znakomite osiągnięcia innowacyjne.

W roku 2005 za swoje główne miejsce lokalizacji w Ludwigshafen firma Kübler uzyskała miano przedsiębiorcy roku. W roku 2006 RayLab, w pełni automatyczny system do pomiarów ogrzewania promiennikowego zgodnych z normami  EN otrzymał Bawarską Nagrodę Państwową. I również w roku 2006 spółka Kübler GmbH została wyróżniona za osiągnięcia przedsiębiorcy jako finalista „Wielkiej nagrody dla przedsiębiorstw średnich“.

2008

Laureat wyróżnienia „Innovationspreis Rheinland-Pfalz 2008"

Ministerstwo gospodarki landu Nadrenia-Palatynat, wraz z zespołami roboczymi Izb Przemysłowo-Handlowych oraz Izb Rzemieślniczych, przyznaje firmie Kübler GmbH wyróżnienie Innovationspreis Rheinland-Pfalz 2008. W kategorii „innowacyjne usługi“ firma Kübler GmbH otrzymała bardzo pożądane i przyznawane najbardziej innowacyjnym przedsiębiorstwom na terenie landu wyróżnienie za swoje zintegrowane rozwiązanie systemowe W.I.N. E.

2008

Laureat wyróżnienia „Großer Preis des Mittelstandes 2008“

Firma Kübler GmbH otrzymuje wyróżnienie „Großer Preis des Mittelstands 2008" fundacji Oskar-Patzelt-Stiftung. W ramach tego z pewnością najważniejszego konkursu dla średnich firm wyróżniane są przedsiębiorstwa, które oprócz doskonałej sytuacji gospodarczej i tworzenia oraz zachowywania miejsc pracy i kształcenia zawodowego cechują się wybitnymi osiągnięciami w zakresach „Innowacja i modernizacja“, „Zaangażowanie w regionie“ i „Serwis, bliskość klienta, marketing“.

2008

Member of TOP 100

Firma Kübler GmbH należała również w roku 2008 do 100 najbardziej innowacyjnych średnich spółek w Niemczech. W pięciu centralnych kategoriach przedsiębiorstwo otrzymało bardzo pożądany znak jakości – w dwóch kategoriach udało mu się ponownie znaleźć w grupie Top 10.

2006

Bawarska nagroda Państwowa 

Wyróżnienie za innowację i wytrwałość – Kübler GmbH zdobywa Bawarską Nagrodę Państwową za rok 2006. Nagroda uznana na arenie międzynarodowej została uroczyście przekazana ustawowemu przedstawicielowi i zarządzającemu spółką Thomasowi Küblerowi przez Bawarskie Ministerstwo Państwowe ds. Gospodarki, Infrastruktury, Komunikacji i Technologii w ramach 58-ych Międzynarodowych Targów Rzemiosła (IHM) w Monachium.

2005

Przedsiębiorca roku

Spółka Kübler GmbH została nominowana do nagrody "Przedsiębiorca roku 2005". Poprzez nominację na finalistę w kategorii „Przemysł“ uznanie Ernst & Young znalazły dokonania Kübler GmbH w charakterze przedsiębiorcy. 

2004

Nagroda federalna 

Urządzenie sterujące firmy Kübler o nazwie R.O.S.S.Y zostało nagrodzone na Targach Rzemiosła  w Monachium przez Federalne Ministerstwo Gospodarki. Firma-specjalista w dziedzinie technik grzewczej Kübler Ludwigshafener spełnił dzięki R.O.S.S.Y, systemowi sterowania optymalizującemu zasoby, żądania konkurencji i zdołał przekonać jury o dużym stopniu innowacyjności.

2004

Member of TOP 100

Kübler GmbH należy do pierwsze 10-tki najbardziej innowacyjnych przedsiębiorstw z TOP 100 w Niemczech: Już po raz drugi Kübler GmbH z Ludwigshafen otrzymala za swoje wybitne osiągnięcia w dziedzinie innowacji cenną pieczęć jakości po przeprowadzeniu badań na terenie RFN.

2003

Member of TOP 100

Firma Kübler GmbH Ludwigshafen zalicza się do czołowych firmy innowacyjnych 2003 r.. Potwierdza to przyjęcie jej do TOP 100 – do wyróżniających się firm innowacyjnych niemieckich przedsiębiorstw o średniej wielkości.