PRZEDSIĘBIORSTWO
Wyróżnienia

The success of Kübler innovation is reflected clearly in the satifaction of our customers, in our solid rating, and in the fact, that more than 70% of our customers are referred customers. from the high level of customer satisfaction, a solid rating and the fact that more than 70% of our customers are referred customers.
 

Misja

Naszym celem jest stworzenie innowacji przynoszących korzyści. Aby osiągnąć te cele, inwestujemy wyjątkowo dużo środków. Ponieważ to właśnie Państwo powinni osiągać korzyści dzięki rozwiązaniom w dziedzinie ogrzewania, dzięki którym będą Państwo coraz efektywniej, łatwiej i taniej spełniać wymogi czasu. To rozumiemy pod pojęciem inteligentnej energii cieplnej.
 

Portret

Od momentu powstania w roku 1989 rozwijamy wyłącznie systemy na podczerwień, a tym samym najnowocześniejszą i najbardziej ekonomiczną technologię służącą do ogrzewania dużych pomieszczeń. Kübler jest zaliczany do 3 przedsiębiorstw-liderów na rynku ogrzewania hal.
 

Liczby i fakty

Firma Kübler GmbH jest przedsiębiorstwem prowadzącym działalność w całej Europie z konsekwentnym ukierunkowaniem na rozwój systemów do ogrzewania dużych pomieszczeń.
 

Filozofia

Sukces nie jest przypadkiem. Droga w przyszłość nie jest podróżą w nieznane. W firmie Kübler od samego początku wszelkie rodzaje działalności są podporządkowanego jednej strategii. Jest ona na tyle jasna, aby być zrozumianym i elastyczna, aby współkształtować stałe zmiany na rynku i w środowisku.
 

Referencje

Zadowolenie można wrazić w liczbach: Około 70% naszych klientów jest klientami, którym nasza firma została polecona. A prawie 100% naszych klientów są klientami z rekomendacji. Jesteśmy gotowi do udzielenia wyjaśnień odnośnie naszych doświadczeń z energooszczędnymi technologiami grzewczymi firmy Kübler. Proszę po prostu zadzwonić.
 

Innowacja

Innowacja ma określony cel: Zaoferowanie użytkownikom dużych urządzeń grzewczych ofert, dzięki którym spełnią oni lepiej obecne wymagania. Tak brzmi credo firmy Kübler.
 

Pracownicy

Sukces wymaga mądrych umysłów - w każdej fazie projektu. Kompetentni i zaangażowani ludzie, którzy popierają każde rozwiązanie firmy Kübler w dziedzinie grzejnictwa.
 

Historia firmy Kübler